top of page

Instruktorzy

Czyli z jakiej gliny ulepiony jest nasz team

dobrosz.jpeg

Karolina Dobrosz

JOGA KUNDALNI,  Medytacja, Mantry,

Anielskie koncerty mis kryształowych, tybetańskich i gongów

Jestem certyfikowanym przez Kundalini Research Institute instruktorem Jogi Kundalini oraz instruktorem Jogi Hormonalnej dla kobiet. Ukończyłam także kurs Mindfulness. Na moich zajęciach tworzę także medytacje prowadzone, które wprowadzają umysł w fale theta, pozwalając uwolnić napięcia i otworzyć wrota do podświadomości, uwalniając to, co nieświadomie kieruje naszym życiem. Tworzę przestrzenie kąpieli w dźwiękach mis tybetańskich, kryształowych i gongu. Jestem twórca podcastów i kanału YouTube Świadoma Kreacja.

123-456-7890

 • Instagram
 • Facebook

Balbina (Binka) Bruszewska

Ceramika dla dorosłych i Film

Współzałożycielka Koło Kwadrat.

Skąd znacie Binkę? Ze Szkoły Filmowej w Łodzi, z festiwali świadomościowych i galerii sztuki? Szeroki zakres działalności artystycznej i naukowej sprawiły, że ta niezwykle utalentowana kosmitka zasiada w narodowych komisjach i radach artystycznych instytucji wspierających polską kinematografię, takich jak Polski Instytut Sztuki Filmowej oraz Studia Munka, jednocześnie prowadząc wraz z Peri wywrotową działalność metafizyczno-edukacyjną na kanale KUPA CHRUSTU na YouTube. Binka zaprasza na wtorkowe zajęcia z ceramiki, warsztaty ze scenariopisarstwa (coming soon) i inne spotkania, które będą niespodziankami, pojawiającymi się w programie warsztatowym KOŁO KWADRAT

123-456-7890

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn
20230325_003622.jpg

dr Mateusz Wiszniewski

instruktor Czi Kung.

Kurs instruktorski Czi Kung Healing Dao ukończył w 2007 roku, w Północnej Karolinie w USA, u Michaella Winna, byłego prezesa Amerykańskiego Towarzystwa Czi Kung i jednego z głównych amerykańskich uczniów słynnego taoistycznego Mistrza Mantak Chia. Ukończył też kurs instruktorski u nauczyciela Czi Kung Francesco Garipolli, byłego członka komisji instruktorskiej Amerykańskiego Towarzystwa Czi Kung. Brał udział wielokrotnie w warsztatach taoistycznego Mistrza Mantak Chia i jego senior instruktorów Karin Sorvik, Masahiro Uchi, Chong Me Muller. Poznawał też metody ćwiczeń taoistycznych w systemie Mistrza Bruce Frantzisa (Droga Wody).

Pasjonuje się ruchem i pracą z ciałem.

Od 1994 roku prowadzi zajęcia relaksacyjne, od 1999 roku warsztaty z wykorzystaniem improwizacji tańca i arteterapii. Uczył się także wielu form masażu i podstaw medycyny chińskiej.

Ukończył 4-o letnie szkolenie psychoterapii poprzez pracę z ciałem wywodzącej się nurtu Wilhelma Reicha oraz warsztaty czytania ciała.
Od lat prowadzi Czi Kung i relaksacyjną Jogę dla seniorów.

Jest autorem książek: Potęga Wizualizacji, Uzdrawiający Taniec, Zrelaksuj się i Żyj Twórczo.

123-456-7890

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn

KAROLINA SYNOWIECKA

Plastyka i Glina dla Dzieci

Mama trójki dzieci, współzałożycielka KOŁO KWADRAT. Zakładając to miejsce marzyła, by podzielić się z Wami ideą jakościowego spędzania czasu ze swoimi dziećmi, co sama kultywuje i promuje jako ważny aspekt życia. Zawodowa pani fotograf, wszechstronnie utalentowana plastycznie i manualnie, potrafi wyczarować wraz z dziećmi prawdziwe cuda! Wspólnie stworzone prace będą dla Was cenną pamiątką i ozdobą dla przestrzeni waszego domu.

123-456-7890

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn
IMG_4414.jpg
gizela.jpg

KAROLINA GIZELA

HATHA joga i JOGA KRĘGOSŁUPA

Mam na imię Karolina. Moje pierwsze spotkanie z jogą miało miejsce, gdy byłam nastolatką i od razu wiedziałam, że jest to moja droga. Od 2012 roku joga to moja codzienność. Początkowo praktykowałam wg metody B.K.S. Iyengara, teraz doskonalę swoje umiejętności w stylu Hatha i Vinyasa, których jestem nauczycielką. W KOŁO KWADRAT zapraszam też na zajęcia JOGA KRĘGOSŁUPA, które są uproszczonym wariantem Hatha jogi w stylu slow.

123-456-7890

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn
bottom of page